Ανοιχτά τα σχολεία στο Δήμο Χαλκηδόνος την Τρίτη 27/2/2018, σύμφωνα με την υφιστάμενη κατάσταση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σύμφωνα με πρόσφατο δελτίο καιρού της ΕΜΥ και μετά από επικοινωνία που είχαμε με την Αυτοτελή Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας, το φαινόμενο της έντονης χιονόπτωσης φαίνεται πως απόψε θα παρουσιάσει ύφεση 다운로드.
Σύμφωνα με την υφιστάμενη κατάσταση δεν παρουσιάζονται προβλήματα σε όλη την επικράτεια του Δήμου Χαλκηδόνος, ενώ ομαλά πραγματοποιούνται οι μετακινήσεις στα οδικά και επαρχιακά δίκτυα 다운로드.
Ως εκ τούτου, σύμφωνα με τα μέχρι τώρα δεδομένα, ανακοινώνεται ότι όλες οι Σχολικές Μονάδες του Δήμου μας θα είναι ανοιχτές, αύριο, Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2018 다운로드.
Σε περίπτωση, όμως, έκτακτης επιδείνωσης του καιρού, θα εκδοθεί νέα ανακοίνωση, μετά από αξιολόγηση των συνθηκών 다운로드.
Υπενθυμίζουμε, τέλος, τις οδηγίες από την Πολιτική Προστασία και την ΔΕΥΑ Χαλκηδόνος 서브넷 계산기 다운로드.