ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ Α.Ε.Π.Ο. (ΠΕΤ: 1912226428)

Η Μητροπολιτική Επιτροπή της Μητροπολιτικής Ενότητας Θεσσαλονίκης ανακοινώνει και καλεί το κοινό να ενημερωθεί και το ενδιαφερόμενο κοινό να εκφράσει τις απόψεις του επί του περιεχομένου του φακέλου Μελέτης Περιβαλλοντικών επιπτώσεων που αφορά στην τροποποίηση Α.Ε.Π.Ο 지오메트리 대쉬 1.9 다운로드. για την εγκατάσταση και λειτουργία της : “Μονάδας παραγωγής βιοαερίου από την επεξεργασία αποβλήτων και παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας από την καύση του παραγόμενου βιοαερίου ισχύος 0,999MW” της εταιρείας “ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ Μ.Α.Κ 포켓몬스터 금 다운로드. Α.Ε.”, που θα εγκατασταθεί στα αγροτεμάχια 433 & 434Α του αγροκτήματος Χαλκηδόνας, του Δήμου Χαλκηδόνος, Π.Ε 다운로드. Θεσσαλονίκης.

• Το σχετικό τεύχος της Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων είναι αναρτημένο στο Ηλεκτρονικό Περιβαλλοντικό Μητρώο https://eprm.ypen.gr(ΠΕΤ: 1912226428) 다운로드.

• Ημερομηνία λήξης της προθεσμίας κατάθεσης απόψεων των πολιτών και φορέων εκπροσώπησής τους ορίζεται η 01-08-2020 다운로드.

ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΕΘ