Σε θέση ετοιμότητας ο Δήμος Χαλκηδόνος εν όψει των έκτακτων καιρικών φαινομένων

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Σε λίγες ώρες αναμένεται ραγδαία επιδείνωση των καιρικών φαινομένων και στις περιοχές του Δήμου Χαλκηδόνος, με πτώση της θερμοκρασίας και έντονη χιονόπτωση, η οποία θα κρατήσει μέχρι την Κυριακή 8/1/2017, σύμφωνα με την πρόβλεψη της Εθνικής Μετεωρολογικής Υπηρεσίας 다운로드.

Ο Δήμος μας έχει κάνει τις απαραίτητες προετοιμασίες και οι υπηρεσίες είναι σε ετοιμότητα για την αντιμετώπιση των ακραίων καιρικών φαινομένων, με συνεργεία συντονισμού σε όλη την επικράτειά του που θα λειτουργούν σε 24ωρη βάση 몬스터헌터 3rd.

Επίσης, οι πολίτες θα μπορούν για οποιοδήποτε πρόβλημα να απευθύνονται στα τηλέφωνα 6984-638406 & 2391-330172, καθ’όλη τη διάρκεια του 24ώρου 다운로드.

Παρακαλούμε τους Δημότες μας για την ασφάλειά τους να αποφεύγουν τις άσκοπες μετακινήσεις με αυτοκίνητο κατά την διάρκεια αιχμής των φαινομένων και αν αυτές είναι απαραίτητες, να προτιμούν τις κεντρικές οδούς 다운로드.

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ