Συνάντηση είχε ο Δήμαρχος Χαλκηδόνος με τον νέο Γενικό Αστυνομικό Διευθυντή Θεσσαλονίκης

Συνάντηση με τον νέο Γενικό Αστυνομικό Διευθυντή Θεσσαλονίκης κ. Νικόλαο Μπαντουβάκη είχε την Τετάρτη 9/3/2016 ο Δήμαρχος Χαλκηδόνος κ. Τσουκνιδάς Ιωάννης 다운로드.

Ο κ. Τσουκνιδάς, επανέφερε και πάλι το μείζον ζήτημα της παραβατικότητας και εγκληματικότητας, τονίζοντας ότι ο Δήμος μας είναι ακόμη “στο κόκκινο”. Στο επίκεντρο της πολύωρης συζήτησής τους ήταν η εντατικοποίηση της αστυνομικής παρουσίας σε όλες τις κοινότητες, κυρίως σε αυτές που υπάρχουν οικισμοί ΡΟΜΑ, καθώς επίσης τέθηκαν υπόψιν όλες οι ενέργειες που έκανε μέχρι στιγμής ο Δήμος μας προκειμένου το Τμήμα Δίωξης Λαθρομεταναστών να παραμείνει εντός των χωρικών ορίων του Δήμου Χαλκηδόνος 원피스 극장판 제트 다운로드.

Επίσης, δόθηκαν εκ νέου όλα τα έγγραφα που είχε ήδη αποστείλει ο Δήμος μας προκειμένου να επισπευθούν οι αντίστοιχες διαδικασίες και ενέργειες για όλα τα ανωτέρω ζητήματα 다운로드.

Νέα συνάντηση μεταξύ των δύο αναμένεται να γίνει σε σύντομο χρονικό διάστημα, αφού ο Διευθυντής ενημερωθεί επαρκώς και αποφασίσει σχετικά με τα τρέχοντα θέματα που απασχολούν τον Δήμο μας 다운로드.

ΕΚ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ