Συνάντηση με τον Αστυνομικό Διευθυντή κ. Μπαντουβάκη είχε ο Δήμαρχος κ. Τσουκνιδάς

Συνάντηση με τον Γενικό Αστυνομικό Διευθυντή Θεσσαλονίκης κ. Μπαντουβάκη είχε την Τετάρτη 05/10/2016, ο Δήμαρχος Χαλκηδόνος κ 카카오 음악 다운로드. Τσουκνιδάς.

Αντικείμενο της συνάντησης είναι -συνεχώς- τα θέματα ασφάλειας και αστυνόμευσης στον Δήμο Χαλκηδόνος 응답하라 1988 13화 다운로드.

Το μείζον ζήτημα της παραβατικότητας και της εγκληματικότητας επανήλθε ξανά, ζητώντας και λαμβάνοντας την διαβεβαίωση για ενίσχυση του Α.Τ 임진왜란 1592 다운로드. Κουφαλίων με διάθεση, από πλευράς της Αστυνομικής Διεύθυνσης, οχήματος για περιπολία καθ’όλη την διάρκεια της ημέρας, καθώς επίσης επαρκή στελέχωση του νεοσυσταθέντος Τμήματος Ασφαλείας Χαλκηδόνος 윈도우7 체스 다운로드.

Από την αρχή κιόλας της θητείας της Διοίκησης του Δήμου, γίνονται μεγάλες προσπάθειες για τη μείωση της εγκληματικότητας και τη διαφύλαξη της ασφάλειας των δημοτών μας 종이 의 집 다운로드.

Αυτό θα επιτευχθεί με την ενίσχυση των μονάδων στο Δήμο και την εντατικοποίηση της αστυνομικής παρουσίας 다운로드.

Και προς αυτή την κατεύθυνση προσανατολίζονται οι ενέργειες της Διοίκησης.

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ