Την Παρασκευή 10/7/2015 αναχωρούν τα παιδιά-δικαιούχοι του Δήμου μας για την Κατασκήνωση του Σταυρού Δ. Βόλβης (Α’ θερινή Περίοδος)

Γνωστοποιείται ότι, την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015 θα αναχωρήσουν από τον Δήμο μας τα παιδιά-δικαιούχοι που αφορούν στην Α’ Θερινή Περίοδο, ώστε να μεταβούν στην Κατασκήνωση Σταυρού του Δήμου Βόλβης. Το πρόγραμμα των αναχωρήσεων καθώς και ο αριθμός των παιδιών είναι ως κάτωθι:

09:00 π.μ.: Δημοτικό Κατάστημα Χαλκηδόνας (4 παιδιά από τα Κουφάλια και 9 από τη Χαλκηδόνα. Επίσης, θα αναχωρήσουν με το ίδιο λεωφορείο και 2 παιδιά από την Αλεξάνδρεια Ν. Ημαθίας)
09:20 π.μ.: Κοινότητα Γέφυρας (13 παιδιά από την Γέφυρα)
09:30 π.μ.: Δημοτικό Κατάστημα Αγίου Αθανασίου (3 παιδιά από τον Βαθύλακκο και 3 παιδιά από τον Άγιο Αθανάσιο)
09:45 π.μ.: Κοινότητα Νέας Μεσημβρίας (12 παιδιά από την Νέα Μεσήμβρια)

Εάν είναι εφικτό, παρακαλούνται τα παιδιά για την συνεπή προσέλευσή τους, ώστε στις 10:00 π.μ. να έχουν αναχωρήσει από τον Δήμο μας με κατεύθυνση προς την Κατασκήνωση.
Σε περίπτωση ανάγκης παρακαλούμε επικοινωνείστε μαζί μας το συντομότερο δυνατό, ώστε να ενημερωθεί έγκαιρα ο συνοδός των παιδιών που θα βρίσκεται μαζί τους κατά την ημέρα της αναχώρησης.
Καλή Διαμονή..
Καλή Διασκέδαση..