1. Επείγον δελτίο τύπου για το προσφυγικό

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΙΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΖΗΤΗΜΑ

Χθες 16 Μαρτίου 2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20:30, λάβαμε με email έγγραφο από το Γραφείο του Υφυπουργού Εσωτερικών και Διοικητικής Ανασυγκρότησης (το οποίο σας αποστέλλουμε συνημμένα) 다운로드.

Το αιφνίδιο αυτό έγγραφο αναφέρει ρητά, την ανάγκη εύρεσης κατάλληλων δημοτικών χώρων από όλους τους Δήμους και τις Περιφέρειες της Ελλάδας, με σκοπό την κάλυψη έκτακτων αναγκών προσωρινής στέγασης προσφύγων 알람 mp3 다운로드.

Ως εκ τούτου, επειδή το ζήτημα κρίνεται επείγον και πολύ σοβαρό, ο Δήμαρχος κ. Τσουκνιδάς ζήτησε εκτάκτως από τους Προέδρους των Δημοτικών/Τοπικών Συμβουλίων να ενημερώσουν τις τοπικές κοινωνίες τους, συμπεριλαμβανομένων των φορέων και των Συλλόγων, καθώς και να λάβουν αντίστοιχη απόφαση Τοπικού Συμβουλίου, βάσει της κείμενης νομοθεσίας, μέχρι τις 31/3/2016 위험한 데이브 다운로드.

Ήδη σήμερα το πρωί (17/3/2016), συνεδρίασε εκτάκτως η Εκτελεστική Επιτροπή του Δήμου, καθώς επίσης ενημερώθηκαν οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Χαλκηδόνος για το θέμα που προέκυψε 다운로드.

Για την εξέλιξη της πορείας του ζητήματος, θα σας κρατάμε ενήμερους.

ΕΓΓΡΑΦΟ_ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ

ΕΓΓΡΑΦΟ_ΥΠΕΣ