1. Διακήρυξη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων Δήμου Χαλκηδόνος και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για την περίοδο από 01/04/2017 έως και 31/03/2020.

페이스북 내 정보 다운로드

Διακήρυξη και Τεχνική Μελέτη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων Δήμου Χαλκηδόνος και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για την περίοδο από 01/04/2017 έως και 31/03/2020 기가 트라이브.

Διακήρυξη και Τεχνική Μελέτη

한국 드라마 다운로드
  2. Διακήρυξη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων δημοτικής ενότητας Χαλκηδόνας και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για δώδεκα (12) μήνες

다운로드