1. Διακήρυξη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων Δήμου Χαλκηδόνος και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για την περίοδο από 01/04/2017 έως και 31/03/2020.

Comment

Διακήρυξη και Τεχνική Μελέτη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων Δήμου Χαλκηδόνος και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για την περίοδο από 01/04/2017 έως και 31/03/2020.

Διακήρυξη και Τεχνική Μελέτη

2. Διακήρυξη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων δημοτικής ενότητας Χαλκηδόνας και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για δώδεκα (12) μήνες

Comment

Διακήρυξη και Τεχνική Μελέτη ανοιχτού, δημόσιου, διεθνούς διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών: Αποκομιδή απορριμμάτων δημοτικής ενότητας Χαλκηδόνας και μεταφορά τους στο ΧΥΤΑ Μαυροράχης για δώδεκα (12) μήνες